2021. július 28. (szerda) 7:00

2021. július 27. (kedd) 7:00

www.iec2020.hu Lelki tréning napi 7 percben

Elkezdődött a hittantábor - imádkozzunk a résztvevőkért

2021. július 26. (hétfő) 19:00

Ma elkezdődött a már korábban meghirdetett nyári napközis táborunk, amelyre tizennyolc kisgyermek jelentkezett. A tábor alkalmával gazdag programmal készültek hitoktatóink. Kérem, hogy kísérje a Kedves Testvérek imája ezt a tábort, hogy maradandó, szép élményekkel gazdagodjanak a gyerekek és ez is segítse őket Istennel való kapcsolatuk elmélyítésében!

Zarándoklat a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra

2021. július 26. (hétfő) 8:00

www.iec2020.huA Via Sacra utazási iroda autóbuszt indít Budapestre a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus utolsó két napjára (2021. szeptember 11- 12.), melynek kiemelkedő eseménye a STATIO ORBIS ünnepi zárószentmise Ferenc pápa vezetésével. A zarándoklat részletes programja és egyéb információ a faliújságon olvasható. Jelentkezni július 30-ig lehet hivatali időben a plébánián.

Nagyszülők és idősek világnapja

2021. július 26. (hétfő) 8:00

www.magyarovar.eplebania.huJúlius 25-én, vasárnap  emlékeztünk meg először – különösképpen imáinkban – a nagyszülőkről és az idősekről, ahogy ezt Szentatyánk elrendelte. Január 31-én, az Úrangyala elimádkozása után jelentette be Ferenc pápa: "úgy döntöttem, hogy bevezetem a nagyszülők és idősek világnapját, amelyet minden évben július negyedik vasárnapján fogunk tartani az egész Egyházban, közel Szent Joachimnak és Szent Annának, Jézus »nagyszüleinek« emléknapjához." Hordozzuk tehát imáinkban a nagyszülőket, az időseket!

2021. július 26. (hétfő) 7:00

2021. július 24. (szombat) 7:00

2021. július 23. (péntek) 7:00

www.iec2020.hu Lelki tréning napi 7 percben

Ferenc pápa budapesti látogatásának programja

2021. július 22. (csütörtök) 8:00

ferenc-papa-budapestenNyilvánosságra hozták Ferenc pápa budapesti és szlovákiai látogatásának programját. Huszonegy év elteltével vesz részt katolikus egyházfő Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszuson. Ferenc pápa szeptember 12-én, Budapesten a Hősök terén részt vesz a katolikus világesemény záró szentmiséjén.

Összeköt a szeretet – Erdélyi gyermekotthont segített magyaróvári csoportunk

2021. július 22. (csütörtök) 8:00

gy06Június 22-én és 23-án a magyaróvári karitászcsoport ellátogatott a gyergyószentmiklósi Szent Anna Gyermekvédelmi Központba (a Böjte Csaba által létrehozott Szent Ferenc Alapítvány egyik intézményébe) és az általuk működtetett, csaknem két hektáros farmjukra.