SZENTMISÉK RENDJE 2015. január 18 - 25.

2015. január 17. (szombat) 12:33

ÉVKÖZI 2.

VASÁRNAP

Elvándorlók és menekültek világnapja

† Barnabás gyermekért

† Mária és József szülőkért, valamint † családtagokért

† Judit édesanya, nagymamáért

Schuszter Ferenc Istvánné Teréz temetése (régi temető)

† szülőkért

Szt. Fábián pápa és vértanú, e.; vagy Szt. Sebestyén vértanú, e.; vagy Boldog Özséb áldozópap, e.

ÖKUMENIKUS ISTENTISZTELET

Szt. Ágnes szűz és vértanú, E.

Dömötör Józsefné Anna temetése (régi temető)

† Anna édesanya, nagymama, testvérért

Boldog Batthyány-Strattmann László, e.; vagy Szt Vince diakónus és vértanú, e.

súlyos beteg Gabriella édesanyáért

Schmidt család † tagjaiért

Szalézi Szt. Ferenc püspök és egyháztanító, E.

† szülők, nagyszülőkért

ÉVKÖZI 3.

VASÁRNAP

† szülők, nagyszülőkért

† Gizella és Lajos szülőkért, valamint † Sándor és Judit testvérekért

† Olga és Ferenc szülők, nagyszülőkért

Vasárnap (január 18-án) a Rozália-kör összejövetele lesz 16.00-kor a közösségi házban (Lotz K. u. 2.). Dr. Kökény László atya tart előadást "a megszentelt élet éve" témában.

• Hétfőtől ökumenikus imahét kezdődik a Krisztushívők egységéért, melynek mottója, Urunk szamariai asszonyhoz intézett szavai: "Adj innom!" (Jn 4,7). Az imaórákon minden nap este 6 órakor vehetünk részt a hirdetőtáblán olvasható rend szerint. Így templomunkban kedden a szentmise reggel 8 órakor, este 6-kor pedig Csáfordy Julianna református lelkész hirdet igét az ökumenikus istentisztelet keretében.

Lehetőség szerint minél többen gyakoroljuk a testvéri szeretetet másfelekezetű keresztény embertársaink felé!

• Tisztelettel kérem, hogy a Hitvallás folyóirat előfizetését mihamarabb rendezzék a plébánián, mert azt csak előfizetni lehet. Az egyszerűség kedvéért mindegyik kiadvány, az Újember és az Adoremus is előfizethető az egész évre. Így az Új Ember 10.140Ft egy évre, az Adoremus 6480 Ft, a Hitvallás pedig 3120Ft.

Isten áldását kívánom mindnyájatok családi életére, és hivatásotok elkötelezett betöltésére a mindennapokban!